background

Hakkımızda

Şirketimiz ve geçmişi hakkında detaylı bilgi alın. Geçmişten bugüne gelen 10 yılı aşkın tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz.

about

Başarı İle Tamamladığımız Yüzü Aşkın Proje İle Birlikte; Yılların Getirdiği Tecrübemizi Harmanlayarak Şirketinize Ayrı Bir Değer Katıyoruz.

Mahmut Can Usta, Genel Müdür

Usta Yazılım Limited Şirketi

Önde Gelen Yenilikçi Teknoloji

2009 yılında çıktığımız bu yola hız kesmeden devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için fark yaratacak çözümler sunmak adına Ürün Geliştirme faaliyetlerimize ara vermeden devam etmekteyiz.

Usta Yazılım, Mersin merkezli; Yazılım Sanayi şirketi olup bugüne kadar 100'ü aşkın projeye başarı ile imzasını atmıştır. %100'e yakın müşteri memnuniyeti ile müşterilerine katma değer yaratan çözümler sunmaktadır.

Ticari & Finansal Bilgiler
  • Telif Hakları tamamen şirketimize ait 4 farklı yazılım ürünü. Sanayi Sicil'e kayıtlı "Yazılım" sanayi şirketi.
  • Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde tescilli 3 markaya ev sahipliği.
  • Mersin Genel Merkez Ofisi'nin yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Gaziantep, Kayseri illerinde iletişim ve toplantı büroları. *Yüzyüze eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde ilgili illerde yer alan bürolarımızda düzenlenmektedir.
background

Geçmişimizi Keşfedin!

Usta Yazılım Limited Şirketi Kilometre Taşları

2009

Müh. Şerife Açelya Usta'dan edinilen tecrübeler ile kobilere internet sitesi sağlamak amacı ile bilişim sektörüne giriş yaptık.

2011

E-Makros markası ile Mersin'de 50'nin üzerinde işletmeyi internet sitesi sahibi yaptık.

2012

Hoxting markası ile web hosting sektörüne adım attık. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'ndan yer sağlayıcı faaliyet belgemizi aldık. 10 sunucu ile İstanbul veri merkezinde faaliyetlerimize başladık.

2014

İngiltere'de hosting pazarına giriş yaptık. İngilizce teknik destek ekibi ve çağrı karşılama ekibimizi kurduk.

2016

İngiltere hosting pazarında faaliyetlerimizi sonlandırdık. Bütün markalarımızı TELESAN Ortaklığı altında birleştirerek faaliyetlerimize devam ettik.

2018

Ofisimizi, Mersin Camişerif Mahallesi'nde yer alan Bakkal Osman Önel İşhanı'na taşıdık. TELESAN Ortaklığı'ndan ayrılarak Usta Bilişim markası ile hizmetlerimize bu ofis üzerinden devam ettik.

2019

Ofisimizi, Mersin Güvenevler Mahallesi'nde yer alan Ekinci Global İş Merkezi'ne taşıdık.

2020

Usta Yazılım Makine Havacılık Elektronik ve Savunma Sanayi Limited Şirketi kuruldu. Ticaret Sicil tescilinin yanı sıra Sanayi Sicil'ine de kayıt yaptırarak "yazılım" sanayi şirketi olduk.

Şirketimiz'e Ait Sertifika ve Belgeleri İncelemek İçin Aşağıda Yer Alan Butona Tıklayabilirsiniz.

0,108

Başarı ile tamamlanan proje.

0,12

Yıllık sektörel tecrübe.

0,248

Barındırılan sanal sunucu.

0,78

Adet tamamlanan eğitim.